+421 915 611 123 info@123mobil.eu

0

Doprava a platba

1. Zásielkovňa - Objednávky doručujeme:

 - Dobierkou ( 4,40 eur) - Balík si vyzdvihnete a zaplatíte na Vami zvolenej pobočke Zásielkovne. Po doručení na pobočku dostanete SMS s číslom balíka a jednoducho si balík behom bár sekúnd vyzdvihnete. K prevzatiu zásielky Vám stačí SMS kód.  Zvyčajná doba doručenia je 1-2 pracovné dni. 

Bez dobierky ( 2,90 eur)- Po úhrade vopred si balík vyzdvihnete na Vami zvolenej pobočke Zásielkovne. Po doručení na pobočku dostanete SMS s číslom balíka a jednoducho si balík behom bár sekúnd vyzdvihnete. K prevzatiu zásielky Vám stačí SMS kód. Zvyčajná doba doručenia je 1-2 pracovné dni. 

 

 

2. Kuriér DPD - Objednávky doručujeme:

- Dobierkou ( 5 eur) - Balík vám doručí kuriér na Vašu adresu. Pri objednávke do 14:00 v pracovných dňoch doručí kuriér nasledujúci pracovný deň. V deň doručenia dostanete SMS s informáciou o čase doručenia balíku.

Bez dobierky ( 3,50 eur)- Balík po úhrade doručí kuriér na Vašu adresu. Balík je odoslaný až po pripísaní platby na náš účet (cca 2-3 pracovné dni). V deň doručenia dostanete SMS s informáciou o čase doručenia balíku.
    

3. Kuriér DPD - Veľkoobchod            

Balíky pre obchodníkov posielame výlučne na dobierku kuriérom DPD, suma dobierky je 5eur. Pri objednávke nad 79 eur bez DPH poplatok za dopravu neúčtujeme. Pri objednávkach do 14:00 (v pracovných dňoch) doručenie nasledujúci pracovný deň. 

 

  

4. Osobné prevzatie na predajni                                                                                                                                              

Tovar si môžete prevziať osobne priamo na predajni 123mobil, Moyzesova 1441 v Čadci. Prosím informujte sa o dostupnosti tovaru na 0948 611 123 (v pracovných dňoch)

Platobná brána FONDY

Platobná brána FONDY predstavuje jednoduchý a bezpečný spôsob platby online. Platobná brána Fondy je pod dohľadom Národnej banky / číslo oprávnenia FCA UK, č. 900705 /. Po výbere platobnej možnosti budete presmerovaný na stránku banky. Pri platbe kartou je potrebné zadať údaje z platobnej karty. Vaša platba bude pripísaná behom pár minút. Týmto spôsobom zaplatíte platobnou kartou cez internet alebo rýchlym on-line bankovým prevodom. Tento spôsob platby nie je spoplatnený.

Viac informácií nájdete na našej internetovej stránke: https://fondy.io/

V prípade potreby nás neváhajte kontaktovať: dalibor.tetrev@fondy.eu