0

Náš Príbeh ...

838 0

Náš Príbeh ...

Kde bolo tam bolo, boli raz dvaja súrodenci. MY. Norbert a Erika :) Rok 2006 bol pre nás rokom, kedy sme spojili svoje sily a založili e-shop www.123mobil.eu. Náš internetový obchod ponúka príslušenstvo pre mobilné telefóny a tiež náhradné servisné diely pre mobily rôznych značiek.

Začala pre nás nová etapa. Už nielen brat a sestra ale aj kolegovia. Nakúpili sme prvý tovar na sklad. V tom čase to boli prevažne ochranné fólie na mobily, náhradné kryty a klávesnice, silikónové a plastové puzdrá pre mobily, nabíjačky do mobilov. So skladovými zásobami sme sa nasťahovali doma do detskej izby, zriadili pracovný kútik a mohli sme začať :)

Ešte aj teraz po rokoch si spomíname ako sme netrpezlivo čakali na prvú objednávku, ktorú by sme mohli vybaviť a odoslať:) Samozrejme, že všetko to chcelo svoj čas a hlavne trpezlivosť. Postupom času sa nám úspešne podarilo osloviť potencionálnych zákazníkov a vybudovať si klientelu spokojných zákazníkov, ktorí stále pribúdajú a za to sme vďační. Objednávok bolo postupne viac a viac. Naša chuť pracovať a posúvať sa ďalej rástla. Postupne sme začali rozširovať sortiment ponúkaného tovaru. (napr. LCD Displeje, Ochranné sklá na mobily, Knižkové obaly, Náhradné batérie do mobilov, Náhradné servisné diely pre mobily rôznych značiek). Keď už v našej "pracovnej detskej izbe" nebolo ani kde nohu položiť, rozhodli sme sa prenajať si priestor na podnikanie v meste Čadca a súčasne sme otvorili aj našu predajňu. 

Svet okolo nás sa neustále mení, a keďže aj my chceme ísť s dobou tak sme sa rozhodli pre redizajn nášho e-shopu. Nejaký čas nám to síce trvalo ale s konečným výsledkom sme spokojní a dúfame, že budete spokojní aj vy naši zákazníci, lebo každý jeden z vás je pre nás dôležitý a nezáleží na tom či si u nás kúpite len jedno ochranné sklíčko na mobil alebo širší sortiment.

Veríme, že máme pred sebou ešte pekných pár rokov na to aby sme sa aj s vašou pomocou posúvali ďalej a odvádzali svoju prácu najlepšie ako vieme. 

Ďakujeme za vašu návštevu :)

                                 "VYBERTE SI PRÁCU, KTORÚ MILUJETE,

                           A UŽ NEBUDETE PRACOVAŤ NIKDY !"

                                                         CONFUCIUS