0

Obaly, kryty a puzdrá na mobily. Aké sú možnosti?

485 0

 Obaly, kryty a puzdrá na mobily. Aké sú možnosti?

Dizajnové kryty na mobil vystihujú náš životný štýl a vkus, ktorým sa dokážeme odlíšiť od ostatných. Na trhu je dostupné veľké množstvo puzdier na mobilné telefóny z rôznych materiálov a v rôznych prevedeniach. Možno si teraz hovoríte, ako sa v takomto množstve vyznať ? Uľahčíme vám vaše rozhodovanie a postupne si predstavíme jednotlivé typy.

Štýlové knižkové obaly na mobil

 

Sú elegantné a ponúkajú ochranu celého mobilného telefónu vrátane displeja. Knižkové puzdrá na mobil sa najčastejšie otvárajú do strany ako kniha. Dostupné sú aj puzdrá s otváraním hore. Váš telefón je pevne uchytený v silikónovej alebo plastovej vaničke. Samovoľnému otvoreniu puzdra zabráni magnetická pracka alebo magnet, ktorý je po obvode puzdra. Vnútri puzdrá nájdete priestory na karty a tiež vám môže poslúžiť ako stojan pri pozeraní filmov, či videí.

Silikónové kryty na mobil

 

Aktuálne sa najväčšej obľube tešia ultra slim silikónové kryty na mobil, ktoré sú praktické, tenké a zbytočne nezväčšujú mobil. Poskytujú dostatočnú ochranu zadnej a bočnej časti mobilného zariadenia. Pri type tohto puzdra je vhodné zaobstarať si aj ochranné sklo na mobil aby ste tak zabránili poškodeniu displeja, keďže nie je nijako chránený.

Outdoorové kryty na mobil

 

odolné ochranné kryty vyrobené z kvalitného a vysoko odolného materiálu. Poskytnú vášmu mobilu zaručenú ochranu pred nárazmi, pri pádoch a inom poškodení. Každé puzdro má presné výrezy pre konektory a pripojenie príslušenstva bez nutnosti vyberať mobil z krytu. Aj pri tomto type puzdra je mobil chránený iba z boku a zo zadnej strany, preto odporúčame dokúpiť ochranné sklo na mobil a tak zvýšiť ochranu na maximum.

Športové puzdrá na mobil

 

Športové puzdrá sú zväčša vybavené suchým zipsom. Umiestniť ich môžete na rameno alebo okolo pása. Sú ideálne na počúvanie hudby pri športe alebo inej voľnočasovej aktivite. Otvory na puzdrách umožňujú pripojenie slúchadiel. Vyrobené sú z jemného neoprénového materiálu, ktorý dobre odvádza pot a vlhkosť.

Zasúvacie puzdrá na mobil

Univerzálne zasúvacie puzdrá sú určené pre rôzne typy telefónov. Sú vyrobené z látky alebo eko kože v rôznych farebných prevedeniach. Vďaka jednoduchému systému vyťahovania máte telefón vždy po ruke. Niektoré zasúvacie puzdrá majú pracku na suchý zips alebo magnet a tým zabraňujú vypadnutiu telefónu z puzdra.

Vodeodolné puzdrá na mobil

 

Ochránia váš mobil pred vodou, snehom, prachom. Ich dizajn udrží váš v bezpečí a v suchu aj pri extrémnych podmienkach. Môžete ich používať v bazéne, pri plávaní či potápaní. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaistia komfortné a pohodlné použitie aj pod vodou. Odolný plastový systém tesnenia zaistí, že sa do vášho mobilu nedostane žiadna voda.

Denne pre vás aktualizujeme Novinky v našom e-shope,  snažíme sa dopĺňať a rozširovať ponuku ochranných krytov, obalov a puzdier pre najnovšie modely mobilov, ktoré sa uvádzajú na trh.