0

Prečo si kúpiť ochranné sklo na mobil?

615 0

Prečo si kúpiť ochranné sklo na mobil?

Táto kombinácia predĺži životnosť vášho mobilu a postará sa o to aby bolo zariadenie dokonale chránené nielen pri páde ale aj pred škrabancami a prachom. Je dôležité si vybrať ochranné sklo na mobil presne podľa značky a modelu zariadenia, ktoré vlastníte. V opačnom prípade sa stane, že jednotlivé výrezy na reproduktor alebo prednú kameru nebudú sedieť. Pri výbere tvrdeného skla na displej treba brať do úvahy aj to aké používate puzdro na mobil. Poďme sa pozrieť aké máte teda možnosti a aké typy ochranných skiel na mobil nájdete v našej ponuke.

 

3D, 5D Ochranné sklá na mobil

Tieto tvrdené sklá sú celoplošné a prekrývajú celý displej vášho zariadenia. Majú rámik vo farbe displeja. Ak ste si vybrali silikónový kryt na mobil, ktorý nezasahuje do displeja, tak tieto 5D tvrdené sklá na mobil budú pre vás tou správnou voľbou.

 

2,5D a Klasické ochranné sklá na mobil

Tieto tvrdené sklá na mobil mávajú rámik alebo sú úplne priehľadné. Rozmerovo sú menšie, neprekrývajú celý displej ale svoju funkciu ochrany plnia dostatočne. Ak používate odolné puzdro alebo knižkový obal na mobil, klasické ochranné sklá sú v tomto prípade pre vás ideálne.

 

 

UV Ochranné tvrdené sklá na mobil

Tieto tvrdené sklá sú určené pre mobilné telefóny s výrazne zahnutým displejom. Sú priehľadné a na ich aplikáciu je potrebná istá zručnosť. Balenie obsahuje UV lepidlo, ktoré sa aplikuje displej, priloží sa sklo a nahreje sa pod UV lampou. UV sklá odporúčame kombinovať s vhodným krytom na mobil.

 

 

Ochranné fólie na mobil

Klasické ochranné fólie sú cenovo dostupnejšie oproti tvrdený sklám na mobil. Ich funkcia ochrany je pomerne nižšia. Chránia displej mobilného zariadenia skôr iba pred škrabancami či prachom. Pri samotnej aplikácii fólie je potrebné sa vyhnúť vzniku bublín, ktoré by mohli ovplyvniť ovládateľnosť displeja.

 

 

V našom e-shope nájdete širokú ponuku či už klasických alebo celoplošných ochranný tvrdených skiel na mobily. Ak sa neviete rozhodnúť a potrebujete poradiť s výberom tvrdeného skla alebo fólie pre svoj mobil, neváhajte nás kontaktovať telefonicky na 0948 611 123 alebo mailom na obchod@123mobil.eu a my vám radi poradíme.